Collection: Portfolio
Welcome to the Flower Shop!
Where flowers come to life to bring a little joy into yours. Each one a little garden of joy for your walls at home. Some from imagination. Some from inspiration. I’m glad you’re here to hang out in the garden with me.
-
Sold outPot of Gold 24x36
Regular price $700.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $700.00 USDSold out -
Sold outContainer Of Sunshine 24x24
Regular price $200.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $200.00 USDSold out -
Sold outAppalachia Valley's #1 8x10
Regular price $100.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $100.00 USDSold out -
Sold outAppalachia Valley's #2 8x10
Regular price $100.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $100.00 USDSold out -
Sold outSunny Side Up! 11x14
Regular price $150.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $150.00 USDSold out -
Sold outNana’s Window Garden 11x14
Regular price $200.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $200.00 USDSold out -
Sold outSomewhere Free 30x40
Regular price $1,300.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $1,300.00 USDSold out -
Sold outSpring Bouquet Original 20x32
Regular price $800.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $800.00 USDSold out -
Sold outSmell The Roses 3x5 Mini Art
Regular price $60.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $60.00 USDSold out -
Sold outSantorini Original 24x36
Regular price $1,000.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $1,000.00 USDSold out -
Sold outShort n Sweet 3x5 Mini Art #3
Regular price $60.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $60.00 USDSold out -
Sold outReally Beautiful 12x16
Regular price $240.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $240.00 USDSold out -
Sold outRainbow Trout 8x10
Regular price $100.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $100.00 USDSold out -
Sold out4x4ft Barn Wood Mandala
Regular price $2,400.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $2,400.00 USDSold out -
2x2ft on Wood, Abstract Mixed-Media Mandala
Regular price $400.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $400.00 USDSold out -
Sold out'Mornings With You' Original 20x32
Regular price $600.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $600.00 USDSold out